Kā ātri iegūt vairāk naudu

Nākamajās sešās minūtēs, ko jūs veltīsiet, lai izlasītu šo rakstu, jūs iemācīsieties, kā nopelnīt vairāk naudas pēc vienas sarunas ar savu priekšnieku, kā samazināt katru no jūsu rēķiniem, un kā sākt pelnīt naudu ar papildus darbiem jau šogad. Tā mēs nonākam pie tā, kā optimizēt savu karjeru un darbu – vienkāršākais veids, kā ilglaicīgi iegūt vairāk naudas.

Mēs pievērsīsimies lielām uzvarām. Tas nozīmē skaidrus, pielietojamus padomus, kurus jūs varat sākt īstenot šodien. Tas nozīmē, ka mēs nenorādīsim jums:

  • Veikt tiešsaistes aptaujas par nelielu samaksu
  • Pārdot savus matus u.c., lai ātri iegūtu naudu
  • Atteikties no dzērieniem ārpus mājas vai izlaist pusdienas, lai ietaupītu naudu
  • nu economisiți bani

Ko var saukt par lielajām uzvarām? To stratēģiju veidus, kas jums parādīs, kā pelnīt naudu, nosakot jums ilgtermiņa panākumus. Bet ilgtermiņā tas nenozīmē “ar aizkavēšanos”. Jums ir jādomā ar vērienu. Mēs to risināsim divās vienlīdz svarīgās sadaļās.

1. daļa: Kā pelnīt naudu šajā nedēļā

Godīgiveidi, kā ātri nopelnīt vairāk naudas, lai septiņu dienu laikā nokļūtu virs ūdens. Piezīme: visiem šiem ir ilgstošas sekas.

2. daļa: Kā pelnīt naudu visai savai dzīvei

Ilgtermiņa stratēģijas, lai dramatiski palielinātu jūsu naudas summu.

1. daļa: Pārrunājiet savu algu

Tikai ar piecu minūšu sarunu jūs varat nopelnīt par tūkstošiem eiro vairāk, un, kas ir vēl labāk – ieguvumi palielinās gadu no gada. Tas ir pierādīts veids, kā nopelnīt vairāk naudas, izmantojot vienu sarunu. Būtībā tā ir ātrs nauda, kas – atšķirībā no aptauju veikšanas vai pārdodot savu ķermeni medicīniskiem pētījumiem – sniedz daudz naudas daudzu gadu garumā, kā arī nerada nevēlamas blakusparādības vai negatīvu attieksmi no apkārtējiem cilvēkiem. Pirmkārt, ja neesat labs savā darbā, pat pati labākā sarunu prasme nepalīdzēs. Sarunas par algu ir ne tikai labs stimuls, lai jūs strādātu grūtāk un kļūtu par labāko darbinieku, bet jūs arī gūstat daudz naudas no smagā darba. Fakts: veicot labu darbu darbā par aptuveni 10 reizēm paaugstina jūsu izredzes iegūt vairāk naudas. Bet, ja jūs veicat savu darbu tikai ar cerību, ka jūs darāt labu darbu, jūs tiksiet aizmirsts, kad būs laiks, kad citi darbinieki iegūst paaugstinājumu, un jūs nepelnīsiet vairāk. Tāpat kā lielie uzņēmumi mēģina iekļūt klientu galvās, labākie darbinieki izdomā tieši to, ko viņu priekšnieki vēlas, un attiecīgi optimizē savas stiprās puses. Sasaistiet visu, ko jūs darāt ar to, kas svarīgs jūsu priekšniekam un bieži atgādiniet viņam vai viņai. Tādā veidā cilvēki kļūst neaizstājami. Otrkārt, jūsu uzņēmums var jums pateikt, ka viņiem vienkārši nav pietiekami daudz naudas, lai jūs paaugstinātu. Tieciet cauri šai akmens sienai, izmantojot pārbaudītas tehnikas, kas darbojas.

2. daļa: Organizējiet rēķinus

Lieliskas ziņas par to, ka ir iespējams diskutēt ir tas, ka jūs varat to darīt ar praktiski katru pakalpojumu par kuru maksājat. Tas ietver fiksētās izmaksas, ko maksājat katru mēnesi:

  • Kredītkaršu likmes un maksas
  • Sporta zāle
  • Kabeļtelevīzijas maksa
  • Mobilā telefona sarunu maksa
  • Automašīnas apdrošināšana RO

Ar ātru tālruņa zvanu šīs izmaksas var samazināt, kas nozīmē vairāk naudas tieši kabatā.

Tā kā netīrs noslēpums ir tāds, ka lielākā daļa no šiem uzņēmumiem paļaujas uz tūkstošiem cilvēku, kas piekrīt noteiktam savu maksājumu procesam. Tāpēc jūsu kabeļtelevīzijas sniedzējs katru gadu palielina tarifus. Viņi zina, ka jūs pasūkstīsieties un turpināsiet savu dienu.